- 20%

Uriage – Bariesun Self-Tanning Spray

2,400 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Bariésun Thermal Mist Self-Tanning Spray

Ky spray vetë-nxirës ndriçon lëkurën tuaj dhe siguron një nxirje natyrale dhe të njëtrajtshme pas vetëm një ore. Shumë praktike, kjo shishe me spërkatës lejon një shpërndarje optimale në shumë pozicione. Spray vetë-nxirës hidraton dhe ushqen dhe rikthen një ndjesi të këndshme butësie në lëkurë.

Falë kombinimit unik të dy përbërësve aktivë vetë-nxirës (DHA dhe Eritruloza), lëkura shkëlqen me një nuancë të artë të njëtrajtshme pas vetëm një ore. Efektiviteti i vetë-nxirjes rritet nga përbërësit aktivë që veprojnë për të arritur një nxirje natyrale. Përbërja e Ujit Termal Uriage forcon barrierën e lëkurës dhe mbron në mënyrë natyrale ADN-në qelizore nga ndryshimet e shkaktuara nga rrezet UV.

Udhëzime mbi përdorimin

Në fytyrë: Fillimisht spërkateni produktin në duart tuaja dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë në fytyrë duke e fërkuar përreth vetullave dhe rrënjëve të flokëve tuaj.

Në trup: Spërkateni më pas në mënyrë të barabartë në të gjithë trupin, pa harruar këmbët, pjesën pas gjunjëve, bërrylat dhe kyçet e duarve. Lani duart tërësisht pas përdorimit. Aplikojeni sërish derisa të arrihet nuanca e dëshiruar.

Për një nuancë me shkëlqim krejtësisht të njëtrajtshëm të artë, rekomandohet që të pastroni fytyrën dhe trupin me Scrub eksfoliues përpara se të aplikoni Bariésun Thermal Spray vetë-nxirës dhe të plotësoni rutinën e kujdesit të lëkurës me një trajtim hidratues.

Duke qenë se ky spray nuk përmban filtra mbrojtës, rekomandohet përdorimi i tij në kombinim me produktet e kujdesit ndaj diellit Uriage në rast ekspozimi në diell.

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

100ml

Uriage Thermal Water Self-tanning complex (DHA + Erythrulose) Tan-extending active ingredient

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Bariesun Self-Tanning Spray”

LART