- 35%

Uriage – Barièsun Lip Stick (SPF 30)

Original price was: 900 Lekë.Current price is: 585 Lekë.

Mbrojtje shumë e lartë për buzë të ndjeshme.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Uriage Barièsun Lip Stick (SPF 30)

Mbron buzët nga efektet e dëmshme të rrezeve UVA dhe UVB duke ofruar një ndjenjë butësie dhe relaksi. I papërshkueshëm nga uji.

 • Mbrojtje e lartë: Falë kompleksit të tij të filtrimit anti UVA-UVB, ky produkt ofron mbrojtje të lartë.
 • Ushqyes: Produkt me bazë hidratuese i pasuruar me vitamina A, C dhe E dhe acide yndyrore esenciale ushqen buzët.
 • Hipoalergjik
 • Jo komedogjenik

Përbërësit aktivë:

 • Kompleksi filtrues anti-UVA-UVB
 • Vitaminat A, C, E
 • Gjalpë Shea
 • Avokado
 • Vaj Borage

Udhëzime mbi përdorimin

Përpara ekspozimit në diell aplikojeni në një shtresë të gjerë dhe uniforme për të mbuluar zonën që do të ekspozoni në diell. Riaplikojeni rregullisht, veçanërisht pas djersitjes, notit ose tharjes me peshqir.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick

Sasia

4g

SPF

30

OCTYLDODECANOL – DICAPRYLYL CARBONATE – POLYETHYLENE – BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2 – BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE – BEESWAX – ETHYLHEXYL TRIAZONE – CERA MICROCRISTALLINA (MICROCRYSTALLINE WAX) – SYNTHETIC WAX – DIPENTAERYTHRITYL TETRAHYDROXYSTEARATE/TETRAISOSTEARATE – WHEAT GERM GLYCERIDES – BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER) – CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) – BORAGO OFFICINALIS SEED OIL – PARFUM (FRAGRANCE) – TOCOPHERYL ACETATE – ASCORBYL PALMITATE – BHT

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Barièsun Lip Stick (SPF 30)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART