- 35%

Uriage – Bariesun Invisible Stick (SPF 50+)

Original price was: 2,200 Lekë.Current price is: 1,430 Lekë.

Mbrojtje ndaj diellit për zonat sensitive

Përshkrimi i Produktit

Uriage Bariesun Invisible Stick SPF 50+

Invisible Stick SPF 50+ është ideal për zonat e ndjeshme (hunda, veshët) dhe rekomandohet për zonat e brishta. Aplikimi i tij i lehtë dhe i saktë jep një përfundim të padukshëm. Formati i tij miqësor për udhëtimin do të thotë që ju mund ta mbani me vete në çdo kohë. Ideale për atletët dhe 100% praktik!

Kompleksi i ri i filtrave të gjeneratës së fundit ofron mbrojtje shumë të lartë kundër rrezeve UV. Garanton fotostabilitet të provuar dhe mbulim të gjerë UVB dhe UVA.

Veçoritë e produktit

 • Hipoalergjike
 • Jo komedogjene
 • Pa aroma

Udhëzime mbi përdorimin 

Aplikoni një shtresë të bollshme dhe të barabartë Uriage Bariésun Stick SPF50+ për të mbuluar zonën e ekspozuar ndaj diellit. Riaplikoni rregullisht, veçanërisht pas djersitjes, notit ose fshirjes me peshqir.

Firma

Uriage

Mosha

3+

Forma

Stick

Sasia

8 gr

SPF

50+

OCTYLDODECANOL DICAPRYLYL CARBONATE POLYETHYLENE BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2 DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE SILICA ETHYLHEXYL TRIAZONE CERA ALBA (BEESWAX) CERA MICROCRISTALLINA (MICROCRYSTALLINE WAX) ETHYLHEXYL SALICYLATE BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE SYNTHETIC WAX METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER DIPENTAERYTHRITYL TETRAHYDROXYSTEARATE/TETRAISOSTEARATE CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER TRITICUM VULGARE (WHEAT) GERM HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL TOCOPHERYL ACETATE ASCORBYL PALMITATE BHT TOCOPHEROL CI 75470 (CARMINE) MALTODEXTRIN

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Bariesun Invisible Stick (SPF 50+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART