- 20%

Uriage – Bariesun Creme (SPF 50+)

1,760 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Bariesun Creme SPF 50+

Krem ​​me mbrojtje shumë të lartë nga dielli kundër rrezeve UVA dhe UVB, radikaleve të lira i cili parandalon tharjen e lëkurës. Tekstura e lehtë, jo e yndyrshme dhe me aromë të këndshme garanton kënaqësi sa herë që aplikohet. Ky krem ​​fluid garanton siguri të lartë, tolerancë të lartë dhe depërton shpejt.

Parandalon fotografimin
Uji termik i Uriage, në thelb të formulave të Bariésun, lufton kundër efekteve të dëmshme të diellit. Barriera e lëkurës është e përforcuar dhe ADN-ja mbrohet nga dëmtimi i rrezeve UV.

Mbron nga rrezet UV
Kompleksi i tij i ri i filtrave të gjeneratës së fundit siguron mbrojtje shumë të lartë ndaj rrezeve UV. Kremi ​​garanton qëndrueshmëri të provuar dhe mbulim të gjerë UVB dhe UVA.

Hidraton intensivisht
Pasuruar me Aquaspongines dhe ujë termal siguron hidratim për lëkurën.

Udhëzime mbi përdorimin

Para ekspozimit, vendosni një shtresë të bollshme për të mbuluar zonën e ekspozuar në diell. Aplikojeni rregullisht, veçanërisht pas djersitjes, notit ose tharjes me peshqir.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

50+

Aqua (Water,Eau), Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dicaprylyl Carbonate, Ethylhexyl Triazone, Isodecyl Neopentanoate, Ethylhexyl Salicylate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Nylon-12, Glycerin, Triacontanyl Pvp, C20-22 Alkyl Phosphate, C20-22 Alcohols, Dimethicone, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Decyl Glucoside, Glucose, Xanthan Gum, Chlorphenesin, Parfum (Fragrance), Hydrogenated Polydecene, O-Cymen-5-Ol, Tocopheryl Acetate, Sodium Hydroxide, Trehalose, Propylene Glycol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Bht – Ci 75470 (Carmine), Citric Acid, Tocopherol, Sodium Citrate, Polyquaternium-51

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Bariesun Creme (SPF 50+)”

LART