- 20%

Uriage – Bariederm Cica Lips

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 970 Lekë.Current price is: 776 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Bariederm Cica Lips

Balsami i parë për buzët  i formuluar me Poly-2p, një kompleks inovativ i patentuar, i cili ofron një veprim të trefishtë.

Izolon sipërfaqen e lëkurës
Kombinimi i dy polimerëve siguron një veprim izolues në sipërfaqen e lëkurës për të parandaluar agresionet.

Rigjeneron në thellësi
Kombinimi i dy polimereve riparon buzët e thata dhe të dëmtuara.

Qetëson
Phytosterols qetëson menjëherë buzët e thata, të dëmtuara, duke rivendosur rehati më të madhe.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në buzë sipas nevojës.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick Roll-On

Sasia

15ml

PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL) ● CERA MICROCRISTALLINA (MICROCRYSTALLINE WAX) ● PARAFFIN ● HYDROGENATED POLYDECENE ● DIMETHICONE ● TRIACONTANYL PVP ● DIPENTAERYTHRITYL TETRAHYDROXYSTEARATE/TETRAISOSTEARATE ● GLYCERIN ● SQUALANE ● BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) STEROLS ● TOCOPHERYL ACETATE ● SYNTHETIC WAX ● ETHYLENE/PROPYLENE COPOLYMER ● POLYETHYLENE ● POLYQUATERNIUM-61 ● BHT

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Uriage – Bariederm Cica Lips
 • Anxhela A.

  Super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART