- 20%

Uriage – Bariederm Cica-Huile

Original price was: 2,500 Lekë.Current price is: 2,000 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Bariederm Cica-Huile

Vaji Bariederm është krijuar për masazhimin e strijave dhe shenjave. I përshtatshëm për të ndihmuar trupin tuaj në faza të ndryshme, gjatë shtatzanisë, shtimit të peshës apo shenjat pas operacionit.

Formuluar me 99.9% përbërsës me origjinë natyrore.

Korrigjon

Falë patentës GF-Repair me efikasitet riparues të provuar, vaji Tamanu i pasur me polifenole promovon riparimin e lëkurës dhe ndihmon në rigjenerimin e filmit hidrolipidik të lëkurës.

Parandalon
Falë vajit të jojobës të pasur me acid yndyror, mbron dhe ushqen lëkurën. I pasur me vajin e avokados të pasur me karotenoide, vitaminë C dhe E që zbut lëkurën dhe vajin e lulediellit me omega-6 dhe vitaminën E e cila ushqen intensivisht lëkurën.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni dy herë në ditë në strijat dhe shenjat, duke masazhuar butësisht në lëvizje rrethore deri në depërtimin e plotë.

Mund të përdoret para, gjatë, pas shtatzënisë dhe gjatë periudhës së gjidhënies.

Mos e aplikoni në lëkurën e dëmtuar.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

100ml

HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL ● SQUALANE ● CALOPHYLLUM INOPHYLLUM SEED OIL ● PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL ● SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL ● BISABOLOL ● TOCOPHERYL ACETROIDATE OIL AMOLO BOROPHYL ACETROIDATE ● TOCOPHERYL ACETROIDATE OIL AMOEDIOPIL

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Bariederm Cica-Huile”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART