Zbritje

Uriage – Bariederm Cica Creme

1,533 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Bariederm Cica Creme

Bariederm Repairing Cica-Cream me bakër-zink është e përkryer për lëndime të vogla të përditshme dhe mund të përdoret për të gjithë familjen.

Izolon dhe mbron
Patenta Poly-2P krijon një efekt të menjëhershëm të fashës që izolon dhe mbron. Kombinimi i zink-bakër dhe ujit termal jep një efekt pastrues dhe anti-irritues.

Riparon
Kompleksi i patentuar GF-Repair stimulon faktorët e rritjes për të promovuar riparimin epidermik.

Qetëson acarimin
D-Panthenol qetëson ndjeshëm ndjesitë e diskomfortit.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni dy herë në ditë në lëkurën që është pastruar më parë.

Info. Shtesë

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml, 100ml

AQUA (WATER, EAU) ● PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL) ● SODIUM CHLORIDE ● ZINC OXIDE ● CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE ● PROPYLHEPTYL CAPRYLATE ● BUTYLENE GLYCOL ● HYDROGENATED POLYDECENE ● PANTHENOL ● GLYCERIN ● DIMETHICONE ● DISTEARDIMONIUM HECTORITE ● POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE ● MAGNESIUM SULFATE ● METHYLPROPANEDIOL ● TOCOPHERYL ACETATE ● TRIACONTANYL PVP ● COPPER GLUCONATE ● PROPANEDIOL ● PROPYLENE CARBONATE ● CITRIC ACID ● GLUTAMYLAMIDOETHYL INDOLE ● POLYQUATERNIUM-61 ● HYALURONIC ACID ● SILANETRIOL ● BORAGE SEED OIL AMINOPROPANEDIOL AMIDES

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Bariederm Cica Creme”

LART