- 20%

Uriage – Bariderm Repairing Hand Cream

Original price was: 1,250 Lekë.Current price is: 1,000 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Bariderm Repairing Hand Cream

Kremi i duarve Bariederm është një krem i cili qetëson, zbut dhe ushqen duart shumë të thata të ekspozuara ndaj agresioneve të përditshme dhe produkteve kimike. Me teksturë jo ngjitëse, absorbohet shpejt, i padukshëm në aplikim dhe rezistent ndaj ujit. Kombinimi i dy polimereve siguron një veprim izolues në sipërfaqe duke ndihmuar në luftimin e agresionit të jashtëm. Mjalti manuka kufizon rrezikun e përhapjes së baktereve dhe uji termal Uriage qetëson epidermën e dobësuar.

 • Hipoalergjik
 • Pa fragrancë
 • Mjaltë Manuka
 • Ujë termal Uriage

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni sa herë të jetë e nevojshme në duar.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

AQUA (WATER, EAU) ● PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL) ● CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE ● BUTYLENE GLYCOL ● GLYCERIN ● STEARYL DIMETHICONE ● SQUALANE ● PEG-7 GLYCERYL COCOATE ● DIMETHICONE ● HYDROGENATED POLYDECENE ● MEL (HONEY) ● PVP ● MAGNESIUM SULFATE ● TAPIOCA STARCH ● CHLORPHENESIN ● o-CYMEN-5-OL ● POLYQUATERNIUM-51 ● POLYMETHYLSILSESQUIOXANE ● CITRIC ACID

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Bariderm Repairing Hand Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART