- 20%

Uriage – Baby 1st Cleansing Wipes Promo Pack

Original price was: 1,390 Lekë.Current price is: 1,112 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Uriage Baby 1st Cleansing Wipes Promo Pack

Uriage Baby 1st Cleansing Wipes 2 x 70 Wipes janë peceta 100% natyrale me fibra. Formula e tyre e biodegradueshme me një kompleks natyral (ujë termal Uriage + Edelweiss organik), pastron butësisht dhe largon papastërtitë nga lëkura delikate. I pasur me përbërës aktivë hidratues dhe zbutës, e lë lëkurën të pastër, të butë dhe me aromë të këndshme. Uji termal Uriage është i përqendruar në minerale dhe elementë gjurmë të cilët i japin atij veti hidratuese, mbrojtëse dhe qetësuese të vërtetuara shkencërisht.

 • Me një fshirje të vetme, lëkura është e pastër, e butë dhe me aromë të këndshme.

98% e përbërësve janë me origjinë natyrale. Pa alkool, pa shpëlarje, pa paraben, hipoalergjik. Të përshtatshme për lëkurën e irrituar, të ndjeshme.

Testuar nën kontroll dermatologjik dhe pediatrik.

Me pH fiziologjik. Prodhuar në Francë.

Udhëzime mbi përdorimin

Fshini në mënyrë delikate në lëkurën e foshnjës. Indikohet për higjienën e foshnjave që nga lindja. Për fytyrën, trupin, të ndenjurat. Për përdorim të jashtëm.

Firma

Uriage

Mosha

Fëmijë

Forma

Letra të lagura

Sasia

2×70

Aqua (Water, Eau), Glycerin, Caprylyl/Capryl Glucoside, Polysorbate 20, Parfum (Fragrance), Hydroxyacetophenone, Ethyl Lauroyl Arginate HCL, Citric Acid, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Baby 1st Cleansing Wipes Promo Pack”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART