- 20%

Uriage – Babe 1st Scented Water + Cuddly Toy (3m+)

Original price was: 2,700 Lekë.Current price is: 2,160 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Uriage Bebe 1st Scented Water + Cuddly Toy

Uriage Baby 1st Scented Water është një ujë i parfumuar që respekton plotësisht lëkurën delikate të foshnjës. Me blerjen e këtij uji të parfumuar përfitoni falas Cuddly Toy,  një lodër përkëdhelëse në formën e ketrit.

Uriage Baby 1st Scented Water është një ujë i freskët me aromë të butë për bebet nga 3 muajsh. Për të gjitha llojet e lëkurave, duke përfshirë edhe ato të ndjeshmet. Me kompleksin e tij [Uri Termal Uriage + Edelweiss Organic], ai respekton lëkurën delikate të fëmijëve të vegjël.

 • Testuar nën kontroll dermatologjik dhe pediatrik
 • Pa Alkool. Pa parabenë. Hipoalergjik.
 • Prodhuar në Francë.

Udhëzime mbi përdorimin

Spërkateni një herë në ditë në flokët, qafën, rrobat e bebes nga mosha 3 muajsh.

Shmangni kontaktin me sytë. Mbajeni larg foshnjave.

Firma

Uriage

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

50ml

Delicate fragrance fully respects the delicate and sensitive skin of babies and young children;
Uriage Thermal Water, which is pure and naturally rich in mineral salts and trace elements, soothes the skin and relieves sensations of discomfort.

Aqua (Water, Eau), PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum (Fragrance), 1,2-Hexanediol, Lactic Acid, Glycerin, Leontopodium Alpinium Flower/Leaf Extract, Citric Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Babe 1st Scented Water + Cuddly Toy (3m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART