- 20%

Uriage – Age Protect Multi-Action Eye Contour

3,120 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Age Protect Multi-Action Eye Contour

Age Protect Multi-Action Eye Contour vepron njëkohësisht në shenjat e plakjes dhe në faktorët e agresionit të përditshëm si: rrezatimi i dritës nga telefoni ose pajisjet e ndryshme elektronike, rrezet UV, ndotja, stresi, dhe lodhja. Zvogëlon shfaqjen e rrudhave dhe rikthen gjallërinë dhe shkëlqimin e lëkurës.

Pasuruar me përbërës aktivë dekongjestionues, zvogëlon shfaqjen e rrudhave dhe fryrjes, ngre qepallën për një efekt tendosës të lëkurës dhe zbut konturin e syve.

 • Testuar oftalmologjikisht
 • Pa aromë

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje, rreth zonës së konturit të syve. Nuk është i përshtatshëm për gratë shtatzëna.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

20+

Forma

Shishe

Sasia

15ml

AQUA (WATER, EAU) ● DIMETHICONE ● TALC ● SILICA ● BUTYLENE GLYCOL ● DIGLYCERIN ● CETYL ALCOHOL ● SQUALANE ● BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER ● JOJOBA ESTERS ● 1,2-HEXANEDIOL ● GLYCERYL STEARATE ● PEG-100 STEARATE ● ASCORBYL TETRAISOPALMITATE ● TOCOPHERYL ACETATE ● RETINYL PALMITATE ● SODIUM HYALURONATE ● TOCOPHEROL ● GLYCERYL BEHENATE ● POLYGLYCERIN-3 ● DIMETHICONOL ● PHENOXYETHANOL ● POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6 ● CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) ● SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER ● SODIUM DEXTRAN SULFATE ● CAESALPINIA SPINOSA FRUIT EXTRACT ● MICA ● ISOHEXADECANE ● BORON NITRIDE ● o-CYMEN-5-OL ● POLYSORBATE 80 ● KAPPAPHYCUS ALVAREZII EXTRACT ● ACACIA DECURRENS FLOWER CERA (ACACIA DECURRENS FLOWER WAX) ● HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA (HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED WAX) ● TROMETHAMINE ● ADENOSINE ● SORBITAN OLEATE ● THEOBROMA CACAO SEED EXTRACT (THEOBROMA CACAO (COCOA) SEED EXTRACT) ● TIN OXIDE ● t-BUTYL ALCOHOL ● CITRIC ACID

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Age Protect Multi-Action Eye Contour”

LART