- 20%

Uriage – Age Lift Filler instant care

Original price was: 5,500 Lekë.Current price is: 4,400 Lekë.

Krem hidratues me retinol dhe acid hialuronik i përshtatshëm kundër rrudhave

Përshkrimi i Produktit

Uriage Age Lift Filler instant care

Age Lift Filler Instant Filler Care është një krem i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës me përbërës retinolin, acidin hialuronik dhe përmiresues të poreve për të zbutur rrudhat dhe vijat e holla.

 • Lëkura është më e lëmuar dhe pamja e fytyrës është më e njëtrajtshme.
 • Rrudhat dhe njollat zbehen dhe struktura e lëkurës është e rafinuar.
 • Shërben si bazë e shkëlqyer makeup-i.
 • Pa parfum
 • E testuar dermatologjikisht.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni në të gjithë fytyrën ose në zonat që doni të trajtoni. Shmangni kontaktin me sytë.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet me pompë

Sasia

30ml

Aqua (Water, Eau), Octyldodecyl Neopentanoate, Isododecane, Butylene Glycol, Beheneth-25, Dimethicone, Squalane, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerin, Diglycerin, Cetyl Alcohol, Glyceryl Behenate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Polyphenylsilsesquioxane, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, 1,2-Hexanediol, Jojoba Esters, Dimethicone/Bis-Isobutyl PPG-20 Crosspolymer, Phenoxyethanol, Helianthus Annuus Seed Cera (Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax), Caesalpinia Spinosa Fruit Extract, Xanthan Gum, Ethylhexyl Stearate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, O-Cymen-5-Ol, Tocopheryl Acetate, Kappaphycus Alvarezii Extract, CI 77891 (Titanium Dioxide), Retinyl Palmitate, Acacia Decurrens Flower Cera (Acacia Decurrens Flower Wax), Polyglycerin-3, Adenosine, Sodium Hyaluronate, Mica, Polyglyceryl-4 Diisostearate/ Polyhydroxystearate/Sebacate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium Isostearate, Rosa Multiflora Fruit Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Citric Acid, Tin Oxide, Croton Lechleri Resin Extract, Tocopherol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Age Lift Filler instant care”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART