- 20%

Uriage – 1st Washing Cream

Original price was: 2,650 Lekë.Current price is: 2,120 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Uriage – 1st Washing Cream

Ky krem ​​pastrues i pasur dhe kremoz pastron butësisht dhe ruan filmin hidrolipidik. Formula e tij me kompleksin [Uri Termal Uriage + Edelweiss organik] dhe gjalpë Shea e lë lëkurën të hidratuar.

Formula e tij e re,dhe aroma delikate e bën këtë krem ​​pastrues ideal për të larë foshnjën.

 • Baza e tij pastruese e butë dhe kremoze, pa sapun në pH fiziologjik, largon me delikatesë papastërtitë.
 • Falë një kompleksi të ri [Uri termal Uriage + Edelweiss organik], kremi 1st pastrues ushqen dhe ruan shtresën hidrolipidike të foshnjës, duke e lënë lëkurën të butë dhe të zhdërvjellët.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdorimi i përditshëm.

Firma

Uriage

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

500ml

Aqua (Water, Eau), Coco-Betaine, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Lauric Acid, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Perfume (Fragrance), Glycerin, Sodium Methcoyl Cocoyl Tauryl, Sodium Methcoyl Cocoyl Tauryl, Isodium Methcoyl Cocoyl Tauryl, Isodium Sodium Cocoyl Taurylerm, Buthelermate (Sodium Cocoyl Tauryl), Sodium Sodium Cocoyl Taurylermate, Buthelermate (Sunflower) Sunflower (Sunflower) Glycol, Sodium Benzoate -Xanthan Gum, Citric Acid -Tocopheryl Acetate, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – 1st Washing Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART