Uriage – 1st Thermal Spring Water

1,300 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Uriage – 1st Thermal Spring Water

Uji Termal Uriage është ideal për hidratimin, qetësimin dhe mbrojtjen e lëkurës së brishtë të foshnjave në baza ditore. Indikohet për të qetësuar menjëherë: skuqjen nga e ulura dhe acarimet e përditshme.

 • Falë përbërjes së tij të lartë në minerale pranë qelizave të lëkurës, ka një veprim hidratues të zgjatur.
 • Falë pranisë së ekuilibruar të mineraleve, në veçanti kalciumit dhe magnezit, është i dobishëm për lëkurën e ndjeshme të foshnjave.
 • Veprimi i silikonit ndihmon në forcimin e filmit hidrolipidik të lëkurës. Përveç kësaj, falë përbërjes së tij të veçantë në minerale, ai rikthen barrierën e lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Spërkatni zonën e dëshiruar dhe lëreni të veprojë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me spray

Sasia

150ml

Aqua (Water, Eau), Nitrogen

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – 1st Thermal Spring Water”

LART