Uriage – 1st Moisturizing Milk

2,500 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Uriage – 1st Moisturizing Milk

Ky emulsion i lëngshëm dhe kremoz hidraton intensivisht lëkurën delikate të foshnjës dhe e mbron atë nga thatësia.

Formula e tij me kompleksin natyral [Uri Termal Uriage + Edelweiss organik] i kombinusar me Squalane vegjetal, krijon një shtresë mbrojtëse dhe ushqen lëkurën në mënyrë të qëndrueshme.

 • Tekstura  jo vajore dhe me aromë delikate, nuk ngjit dhe lejon veshjen e shpejtë.
 • Kompleksi [Uri Termal Uriage + Edelweiss Bio] hidraton intensivisht, lëkura rifiton të gjithë rehatinë e saj.
 • Gjalpi Shea i lidhur me Squalane bimore, ofron rehati, mbron dhe ruan lëkurën delikate të bebes nga tharja.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni çdo ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje sipas nevojës.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

500ml

[43685-54] AQUA (WATER, EAU) – CAPRYLIC / CAPRIC
TRIGLYCERIDE – SQUALANE – GLYCERIN – POLYGLYCERYL-6 STEARATE –
BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER – HYDROXYPROPYL STARCH
PHOSPHENYLATE – GLYCERIN – POLYGLYCERYL-6 STEARATE – BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER – HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHENYLATE – GLYCERIN – 1, 2-HEXHANYCERYL-
5 – PERFUME (FRAGRANCE) –
SUCCINOGLYCAN – POLYGLYCERYL-6 BEHENATE – TOCOPHERYL
ACETATE – CITRIC ACID – LEONTOPODIUM ALPINUM FLOWER / LEAF
EXTRACT.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – 1st Moisturizing Milk”

LART