- 20%

Uriage – 1st Drying Repairing Spray

Original price was: 1,500 Lekë.Current price is: 1,200 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Uriage – 1st Cu-Zn+ Spray

Praktik dhe higjienik, ky spray me tolerancë të lartë është i përshtatshëm për përdorim në zona të irrituara, të prirura ndaj infeksioneve dytësore.

 • Teknologjia e patentuar TLR2-Regul dhe Uji Termal Uriage qetësojnë irritimin e shkaktuar nga mikroorganizmat.
 • Glukonati i bakrit dhe zinkut parandalojnë përhapjen e baktereve.

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni mirë para përdorimit. Spërkateni në zonat që lëkura është e dëmtuar. Lëreni të veprojë dhe prisni derisa produkti të përthithet plotësisht. Shmangni kontaktin me sytë.

Firma

Uriage

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me spray

Sasia

100ml

AQUA (WATER, EAU) ● BUTYLENE GLYCOL ● GLYCERIN ● MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE ● PEG-80 GLYCERYL COCOATE ● CHLORPHENESIN ● COPPER GLUCONATE ● SODIUM DEXTRAN SULFATE ● XANTHAN GUM ● MANGANESE GLUCONATE ● PVP ● ZINC GLUCONATE ● PHYTOSPHINGOSINE ● SODIUM HYDROXIDE ● ASIATICOSIDE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – 1st Drying Repairing Spray”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART