- 20%

Uriage – 1st Cradle cap care cream

Original price was: 1,650 Lekë.Current price is: 1,320 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Uriage – 1st Cradle cap care cream

Cradle cap care cream qetëson irritimet e vogla dhe ndjenjat e parehatisë. Ndihmon në rregullimin e florës së lëkurës dhe eliminon butësisht krustat e qumështit. Efektshmëria e kombinimit të përbërësve aktiv siguron një përmirësim të shpejtë të gjendjes së kokës.

 • Tekstura hidratuese, e lehtë dhe jo e yndyrshme i rikthen elasticitetin dhe butësinë skalpit delikat të foshnjës!
 • I pasuruar me ujë termal Uriage, ky trajtim qetëson dhe qetëson irritimet e kokës.
 • Ky trajtim eliminon krustat e foshnjëve ndërsa hidraton dhe ndihmon në kufizimin e përhapjes së mikroorganizmave për të ruajtur një skalp të shëndetshëm dhe të qetë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni duke e masazhuar lehtë, lëreni të veprojë gjatë natës dhe më pas shpëlajeni mëngjesin tjetër. Shmangni kontaktin me sytë.

Firma

Uriage

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

AQUA (WATER, EAU) – GLYCERIN – OCTYLDODECANOL – BUTYLENE GLYCOL – BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER – SODIUM POLYACRYLATE – PENTYLENE GLYCOL – POLYSORBATE 60 – PIROCTONEAMINE – XANTHOLING-HEXAN GUM – 1, 2HOLING – CITOSHAN-OLYCYCOL – 1, 2-CAPRICHAN – PHYCOLING – 1, 2-CAPRICHANLY – PHYCOLING – CITOSHAN, OLYCANLY – 1, 2, CAPRICY,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, () ACID – ASIATICOSIDE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – 1st Cradle cap care cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART