Uriage – 1st Change Cream

1,450 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Uriage – 1st Change Cream

Kremi i ndrrimit të pelenave mbron lëkurën e brishtë të foshnjës tuaj dhe parandalon skuqjen e pelenave çdo ditë. Lëkura e fëmijës suaj është e mbrojtur, e butë dhe e hidratuar.

 • Kompleksi i patentuar Poly-2P siguron veprim izolues në sipërfaqe për të parandaluar agresionet e ardhshme.
 • I pasur me ujë termal Uriage, ky krem ​​qetëson skuqjen dhe lehtëson ndjesitë e parehatisë.
 • Kompleksi i patentuar Poly-2P riparon thellësisht lëkurën e dëmtuar.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një shtresë të trashë në lëkurën e pastruar dhe të thatë pas çdo ndërrimi të pelenës.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

Aqua (Water, Eau), Hydrogenated Polydecene – Octyldodecanol, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Butylene Glycol, Stearyl Dimethicone – Glycerin – Pvp – Squalane, Magnesium Sulfate, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols – Dimethicone – Chlorphenesin, Diazolidinyl Urea, O-Cymen-5-Ol, Polyquaternium-51.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – 1st Change Cream”

LART