- 20%

Uriage – 1st Anti-itching Soothing Oil Balm

Original price was: 2,800 Lekë.Current price is: 2,240 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Uriage – 1st Anti-itching Soothing Oil Balm

Gjeni të gjithë ekspertizën e gamës sonë Xémose në një kujdes për bebe me tolerancë të lartë, i dedikuar për lëkurë shumë të thatë me tendencë atopike. Ky balsam me vaj zbutës qetëson menjëherë ndjesitë e kruajtjes që lidhen me lëkurën e thatë. I pasuruar me vaj illipe, lë një shtresë mbrojtëse jo të yndyrshme në lëkurë, për rehati të menjëhershme dhe lejon veshje të shpejtë.

 • Falë patentës Chronoxine, qetëson menjëherë ndjesitë e kruajtjes që lidhen me lëkurën e thatë.
 • Ka një veprim pengues të trefishtë falë lidhjes ekskluzive të 2 patentave (Cérasterol 2F, TLR2 Régul) me Ujin Termal Uriage për të larguar thatësinë dhe për të qetësuar lëkurën.
 • Formula e saj përmban vaj illipe dhe gjalpë shea, për të ushqyer intensivisht lëkurën e foshnjës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurë të pastër.

Firma

Uriage

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Aqua (Water, Uae), C13-15 Alkane, Hydrogenated Polydecene, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearyl Ethylhexanoate, Isononyl Isononanoate,, Beheneth-25 Butylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Shorea Stenoptera Seed Butter, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Chlorphenesin, Xanthan Gum, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Polyacrylate, O-Cymen-5-Ol, Tocopheryl Acetate -Raspberry Seed Oil / Estaticphoside Oil, Phaspberry Seed Oil / Palsitoside, Phatrosididi Aminopbry Seed Oil / Estrosididie, Phatrosididioide Seed Oil / Estroside, Phatrosididi Aminopry Seed Oil / Esterosidide, Phatersidide, Bhyrapberry Seed Oil / Palsidosidide, Phatersidide Seed Oil Aminopropanediol Amides, Citric Acid

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – 1st Anti-itching Soothing Oil Balm”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART