Urgo – Xhel për ulçerat në gojë

650 Lekë

(Filmogel Mouth Ulcers)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Falë formulës unike, Urgo xhel për ulçerat në gojë:

 • Mbron efektivisht plagën, veçanërisht pas vakteve, duke e izoluar nga ushqimi dhe pështyma, deri në 4 orë.
 • Qetëson dhimbjen shpejt
 • Ndihmon rigjenerimin

është i përshtatshëm për plagë të vogla të membranës së mukozës (ulçera të gojës, plagë të vogla të krijuara nga telat ose proteza në gojë) dhe mund të aplikohet me lehtësi pavarësisht vendit ku ndodhet, falë spatulës që ka.

 • Shije frutash
 • Për fëmijë mbi 6 vjeç
Firma

Urgo

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

6ml

Dérivé Cellulosique, Acide Minéral, Acides Carboxyliques, Alcool, Eau, Arôme, Sucralose.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Urgo – Xhel për ulçerat në gojë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART