Urgo – Emulsion për djegie

850 Lekë

(Burns and Sunburns Emulsion)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Urgo emulsion për djegie me kalendula, alantoin dhe vitaminë E, qetëson menjëherë dhimbjen, përshpejton rigjenerimin e lëkurës dhe jep një ndjesi të menjëhershme freskie.
Tolerance e lartë, pa parfum, tekstura e saj përthithet shpejt dhe nuk lë shenja.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni emulsionin në zonat e dëshiruara me një masazh të lehtë.
Riaplikojeni 2-3 herë në ditë. Trajtimi mund të vazhdojë për 3-4 ditë.
Mos e përdorni në fëmijë nën 3 vjeç.

Firma

Urgo

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

60g

Calendula Officinalis, Vitamine E (Alpha Tocophéryl Acétate), Allantoine, Excipients, Eau Purifiée QSP 100g.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Urgo – Emulsion për djegie”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART