Uni-Pharma – Repel Anti-Lice Restore

1,950 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Repel ® Anti-lice Restore përfshin një Locion/Shampo dhe një krehër specifik i cili heq efektivisht nga skalpi morrat dhe thërijat. Duhet të aplikohet në skalp vetëm nëse konfirmohet prania e parazitëve.

Repel ® Anti-lice Restore:

 1. Vret morrat dhe thërijat në 15 minuta
 2. Eleminon mbetjet e thërijave falë krehërit special
 3. I lë flokët e pastër pas një shplarjeje të shpejtë

Repel® Anti-lice Restore eleminon morrat në një rrugë mekanike. Përberja speciale:

 • Siguron eleminimin efektiv të morrave dhe thërijave ne 15 minuta, me vetëm një aplikim.
 • Nuk promovon adaptimin e parazitëve.
 • Eshtë i testuar dermatologjikisht dhe i përshtatshëm për fëmijët mbi 2 vjeç dhe të rriturit.
 • Paketimi mundëson sasinë ideale për përdorim nga familja.

Udhëzime mbi përdorimin

Repel® Anti-lice Prevent nuk përmban:

 • Biocide kimike
 • Esenca
 • Ngjyrues
 • Paraben
Firma

Uni-Pharma

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uni-Pharma – Repel Anti-Lice Restore”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART