Ultradent – Opalesence (pastë zbardhuese)

(9 përshtypje mbi produktin)

1,500 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Pasta zbardhuese Opalescence është një mënyrë efektive për të mbajtur dhëmbë të bardhë dhe të shkëlqyer. Kjo pastë zbardhuese profesionale jo vetëm që largon papastërtitë mbi sipërfaqen e dhëmbëve por gjithashtu me formulën e saj ndihmon në forcimin e tyre. Mund të përdoret çdo ditë. Ofron mbrotje për zmaltin e dhëmbëve dhe ndihmon në parandalimin e kariesit. Rekomandohet dhe pas trajtimeve zbardhuese të dhëmbëve për mirëmbajtje.

Çfarë ofron Opalescence:

 • Çlirim i shpejtë dhe efiçient i fluorit
 • Përthithje e shpejtë e fluorit nga zmalti
 • Përforcon mbrotjen e zmaltit
 • Shije mente
Firma

Ultradent

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Pështypjet mbi produktin
 • 4.8
  vlerësime
 • 5 Yje
  90%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  10%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
9 përshtypje për Ultradent – Opalesence (pastë zbardhuese)
 • Enxhi V.

  Kam provuar disa lloje pastash per dhembet por kjo ishte dashuri :) Qe ne ditet e para kisha shume permiresim tek dhembet. I love it

 • .

  Eshte vertet nje Produkte qe ja vlen Te perdoret. Une e kam filluar perdorimin e saj qe ne 2009 dhe jam super e kenaqur

 • Albina H. (blerës i verifikuar)

  ???

 • Senada J.

  Thjesht mjafton ta perdoresh edhe e shef ndryshimin. Eshte e pazevendesueshme !

 • Erida H. (blerës i verifikuar)

  Vertet shume e mire?
  Highly recommend!

 • Blerta A. (blerës i verifikuar)

  Nuk shoh ndonje ndryshim te dukshem. Gjths mbetet i njejti rezultat i arritur me pare

 • Siltana Z.

  Super!

 • Amarsilda S. (blerës i verifikuar)

  Highly recommend!

 • .

  Pasta eshte super e mire. Ti pastron dhembet si asnje paste tjeter. E rekomandoj.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART