TwoBee – Tosse, shurup për kollën e thatë dhe me sekrecione

(1 përshtypje mbi produktin)

1,533 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

TwoBee – Tosse

TwoBee Tosse shurup është zgjidhja e duhur për trajtimin e kollës së thatë dhe asaj me sekrecione si dhe për përkujdesjen e rrugëve respiratore. Shurupi pëmban vetëm përberës natyralë si propolis, ekstrakte bimore dhe mjaltë, të cilët përmirësojnë rrjedhshmërinë e sekrecioneve bronkiale. Me një efekt mukolitik, sedativ, spazmolitik dhe antitusiv, TwoBee Tosse përdoret si për të rritur ashtu edhe për fëmijë, pa efekte anësore dhe në çdo lloj kolle.

Indikacionet

 • Kollë e thatë dhe me sekrecione
 • Bronkit akut dhe kronik

SPOK (Sëmundja pulmunare obstructive kronike)

Udhëzime mbi përdorimin

 • Të rritur: Rekomandohet të merren 10 ml nga 2 në 4 herë në ditë, ku doza e fundit merret para gjumit.
 • Fëmijë mbi 3 vjeç: Rekomadohet të merret 1 lugë (e barabartë me 10 ml) një herë në ditë, para gjumit.
Firma

TwoBee

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

100ml

Vlerat ushqyeseMesatarja për 40ml
Althea officinalis ekstrakt i thatë E/D 1:4 309mg
Drosera ekstrakt i butë tit.min 0.1% në total flavonoidesh
si hiperoside
223.7mg
Papaver rhoeas ekstrakt i thatë E/D 1:4 210mg
Grindela robusta ekstrakt i thatë E/D 1:4 151mg
Propolis i pluhrosur tit. 12-15% në total flavonoidesh si galangin 60.4mg
Mjaltë 4g
Eukalipt e.o. 120mg
mg - miligram,
g - gram,
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për TwoBee – Tosse, shurup për kollën e thatë dhe me sekrecione
 • .

  Super produkt

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART