TwoBee – Refluxaid Stick

2,626 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

TwoBee – Refluxaid Stick

Refluxaid është një produkt për përdorim oral i aftë për të kryer një veprim mekanik që synon të zvogëlojë simptomat e lidhura me refluksin gastroezofageal dhe ezofagitin. Falë përbërsje së tij, funksionin në mënyrë të shpejtë duke ulur aciditetin gastrik. Paketimi në formë e bustinës së lëngshme lehtëson përdorimin për pacientin.

Indikacionet:

 • Refluks gastroezofageal dhe ezofagit
 • Ndjesi e djegies
 • Vështirësi në gëlltitje (disfagi)
 • Dhimbje gjatë gëlltitjes (odinofagi)
 • Inflamacion i laringut

Udhëzime mbi përdorimin

Të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjeç: 10 – 20 ml ose 1- 2 bustina të lëngshme pas vakteve dhe para gjumit ose sipas rekomandimit të mjekut. Fëmijët nën moshën 12 vjeç: gjysmën e dozës ose sipas rekomandimit të mjekut.

0/5 (0 Reviews)
Firma

TwoBee

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick

Sasia

24

• Algjinat Magnezi
• Ekstrakt Anisum Stellatum
• Kamomil
• Kopër
• Lavandë

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “TwoBee – Refluxaid Stick”

LART