TwoBee – Lipolow Plus

1,940 Lekë

Përshkrimi i Produktit

TwoBee – Lipolow Plus

Lipolow Plus është suplement ushqimor për kontrollin e niveleve të kolesterolit, i cili përmban Monakolin K (10mg) nga Orizi i fermentuar, Berberinë (Berberina Bio-Sol), Koenzimë Q10, ekstrakt shege dhe karciofi. Monakolina K kontribuon në mirëmbajtjen e niveleve normale të kolesterolit në gjak. Ky efekt arrihet nga marrja e një sasie ditore deri në 10mg nga preparatet që përmbajnë Monakolin K (e barazvlefshme me një tabletë Lipolow Plus).

Indikacionet:

 • Parandalimi primar i dislipidemive te pacientët me nivel të rritur të kolesterolit

Udhëzime mbi përdorimin

1 tabletë në ditë, në darkë, pas ushqimit.

Firma

TwoBee

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

20

Monakolin K (10mg – doza maksimale e rekomanduar) Berberina Bio-Sol TM Koenzimë Q10 Ekstrakt shege dhe karciofi

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “TwoBee – Lipolow Plus”

LART