TwoBee – Globihem Vials

2,230 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

TwoBee – Globihem Vials

Globihem është një suplement ushqimor me përmbajtje Hekuri dhe Vitaminash, i cili këshillohet në pacientë me mungesë hekuri, të shkaktuar nga lodhja e tepërt, stresi apo kushte të tjera shëndetësore. Falë përbërësve të tij jep energji dhe vitalitet. Prania e pirofosfatit të hekurit të mikrokapsuluar redukton efektet anësore gastrike dhe eleminon shijen metalike të hekurit.

Indikacionet:

 • Në raste me mungesë hekuri apo nevojë të shtuar për hekur
 • Në rastet kur ndjesia e lodhjes, dobësisë dhe simptomat asthenike janë të shpeshta
 • Në rastet e nivelit të ulët të hekurit si pasojë e ciklit menstrual
 • Në rastet e dietave ushqimore me sasi të ulët të hekurit
 • Në rastet post-operatore
 • Në rastet e patologjive gastrointestinale (Ulcera, Crohn, IBS)

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merret 1 flakoncinë në ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

TwoBee

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakonçina

Sasia

15

NutrientëtDDR
Hekur30mg
Vitaminë C70mg
Vitaminë B61.4mg
Vitaminë B122.5 mcg
mg - miligram,
mcg - microgram,
DDR - Doza Ditore Referencë
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “TwoBee – Globihem Vials”

LART