TwoBee – Globihem tablet

3,000 Lekë

Përshkrimi i Produktit

TwoBee – Globihem

Globihem është një suplement ushqimor me përmbajtje hekuri dhe vitaminash. Falë përbërësve të tij, ky suplement kontribuon në formimin normal të rruazave të kuqe të gjakut, hemoglobinës si dhe transportin normal të oksigjenit në tru. Funksionimi normal i metabolizmit redukton lodhjen dhe sjell energji. Teknologjia inovative lipozomiale, mundëson përthithje të lartë të hekurit dhe eleminon efektet anësore si shija e padëshiruar, nausea apo shqetësimet gastrike.

Indikacione :

 • Tek të gjithë pacientët me anemi
 • Tek gratë shtatëzana dhe nënat mbas lindjes të cilat kanë nivel të ulët të hemoglobinës
 • Tek femrat të cilat kanë nivel të ulët të hemoglobinës si rezultat i ciklit menstrual

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet 1 tabletë në ditë larg vakteve.

Firma

TwoBee

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

30

NutrientëtDDR
Hekur30mg
Vitaminë C120mg
Vitaminë B61.4mg
Vitaminë B122.8 mcg
Acid folik400 mcg
mg - miligram,
mcg - microgram,
DDR - Doza Ditore Referencë
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “TwoBee – Globihem tablet”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART