TwoBee – FertiBio F

4,055 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

TwoBee – FertiBio F

Fertibio është një shtesë ushqimore me një formulë të avancuar në trajtimin e sindromës së ovareve policistike dhe infertilitetit tek femrat dhe meshkujt. Fertibio F, me përbërësit e tij unik dhe të përzgjedhur si D-Chiroinositol, inositol, resveratrol, acid folic dhe vitamin D3 , vepron duke ulur rezistencën e insulinës dhe stresin oksidativ me një efekt të sigurtë ndaj PCOS dhe simptomat e lidhura si infertiliteti, cikli i çrregullt mestrual, shtim në peshë, dobësim të flokëve.

Indikacionet

 • Në trajtimin e sindromës së ovareve policistike dhe infertilitetin e korreluar
 • Në trajtimin e hiperandrogjenizmit në moshën e adoleshencës dhe në infertilitetin mashkullor

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merren 1-2 tableta në ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

TwoBee

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

20x1150mg

Për tabletë%NRV për tabletë
Inositol 600mg
D-chiro-inositol 50mg
Resveratrol10 mg
Acid Folik 200 mcg 100 %
Vitaminë D3 5 mcg 100 %
mg - miligram,
mcg - microgram,
%NRV - përqindja e vlerës ushqimore
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “TwoBee – FertiBio F”

LART