TwoBee – Broncolibero

2,130 Lekë

In stock

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

TwoBee – Broncolibero

Broncolibero 600 mg N-acetilcisteine është një fluidifikues i sekrecioneve bronkiale me veti mukolitike dhe antioksidante. Me efekt qetësues dhe zbutës për mukozën orofaringeale, Broncolibero është zgjidhja optimale për mirëfunksionimin e traktit të sipërm dhe të poshtëm respirator si dhe për forcimin e sistemit imunitar. Falë dozës së lartë të N-acetilcisteinës Broncolibero ka efekt të menjëhershëm kundër kollës me sekrecione si dhe simptomave të tjera të patologjive të rrugeve pulmonare.

Indikacionet:

 • Kollë me sekrecione
 • Bronkit Akut
 • Bronkit Kronik
 • SPOK (Sëmundja pulmunare obstructive kronike)

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merret 1 bustinë në ditë.

Firma

TwoBee

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

20x4g

Për 1 bustinë%NRV/bustinë
N-acetilcisteine 600mg
Vitaminë C100mg 125%
mg - miligram,
mcg - microgram,
%NRV - përqindja e vlerave ushqyese referente
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “TwoBee – Broncolibero”

LART