TwoBee – Biocystin

1,900 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

TwoBee – Biocystin

Biocystin është një suplement ushqimor me përmbajtje D-manozë dhe ekstrakte të thatë qershie, boronice dhe Uva Ursi. Falë veprimit sinergjik së përbërësve, Biocystin eshte zgjidhja optimale për trajtimin dhe parandalimin e infeksioneve urinare dhe recidivave të tyre. Mekanizëm i trefishtë: veprim antiadeziv, antimikrobik dhe diuretik siguron një efikasitet të shpejtë, të sigurtë dhe pa efekte anësore. I këshilluar për të gjithë familjen.

 • Infeksionet Urinare
 • Cistite
 • Parandalim e recidivave të infeksioneve të traktit urogenital

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet 1 bustinë në ditë larg vakteve.

Për 3 ditë: 3 bustina në ditë, secila e tretur në gjysëm litri ujë

Për 4 ditë: 1 bustinë në ditë, e tretur në gjysëm litri ujë

Firma

TwoBee

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

14

Vlerat UshqyesePër 1 bustinë
D-manozë1000mg
Ekstrakt i thatë qershie E/D 1:4150mg
Ekstrakt i thatë boronice të kuqe i titulluar 30% me proantocianide (PAC)144mg
Ekstrakt i thatë Uva Ursi i titulluar 20% me derivate të hidrokinoneve të tilla si arbutina anhidër133mg
mg - miligram,
mcg - microgram,
DDR - Doza Ditore Referencë
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “TwoBee – Biocystin”

LART