TwoBee – BeeProl Active Spray

655 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

TwoBee – BeeProl Active Spray

BeeProl active spray është suplement ushqimor me propolis, cucubine mjekësore, mjaltë, vaj esencial eukalipti dhe vaj esencial menteje. Cucubina mjekësore ka efekt efekt emolient dhe zbutës në mukozën orofaringeale dhe tonin e zërit. Eukalipti ka efekt balsamik si dhe veprim emolient dhe zbutës në mukozën orofaringeale; Mentja është e dobishme për funksionimin e traktit të sipërm respirator.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet  përdorimi 4-5 herë në ditë dhe në secilin përdorim 4-5 spraj. Për të përdorur sprajin, drejtoni aplikatorin në drejtim të gojës, largoni kapakun dhe spruconi. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Firma

TwoBee

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me spray

Sasia

30ml

Propolis, Hedge Mustard, Mjalt, Vaj Esencial Eukalipri dhe Menteje

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “TwoBee – BeeProl Active Spray”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART