TwoBee – Alcolina

315 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

TwoBee – Alcolina

Alcolina është një xhel dezinfektues për duart me përbërje Alkool dhe Klorheksidinë 0.20%. Ndryshe nga produktet e tjera, të cilat dëmtojnë duart, ALCOLINA mbron dhe kujdeset për lëkurën, falë kombinimit të përbërësve cilësorë. Ofron mbrojtje të dyfishtë: vret të gjithë viruset dhe bakteret si dhe mbron dhe respekton lëkurën pa e dëmtuar atë. Produkti nuk përmban konservantë, parafinë, PEG (lëndë kancerogjene) ose SLES (përbërës që dëmton dhe irriton lëkurën).

Udhëzime mbi përdorimin

Hidhni një sasi të vogël të produktit në duart dhe fërkojini duart me njëra-tjetrën derisa produkti të ketë avulluar.

Firma

TwoBee

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Ujë, Alkool, Karbomer, Kloheksidinë Digluconate, Hydroksid natriumi

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “TwoBee – Alcolina”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART