- 19%

TwoBee – Albiolact

1,030 Lekë

Përshkrimi i Produktit

TwoBee – Albiolact

Shtesë ushqimore me një formulë të pasuruar me vitamina të grupit B, mikroorganizma probiotikë dhe frukto-oligosakaride, e cila bëhet e dobishme në rastet kur marrja e këtyre substancave është e ulët ose rritet kërkesa për to. Ajo ruan dhe balancon florën e zorrëve dhe kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar.

Indikacionet:

 • Gastroenterit, Enterovirozë
 • Diarre Infektive
 • Kolit Ulcerativ
 • Disbiozë Intestinale
 • Konstipacion
 • Në kombinime me antibiotikë

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të përdorni 1-2 flakone në ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

TwoBee

Forma

Flakonçina

Sasia

8 (x10ml)

NutrientëtPër 2 flakone
Laktobacili acidofilus LA32 BN
Streptokoku termofilus SP42 BN
Frukto – oligosaharide1260 mg
Nikotinamid (Vit.B3)10 mg
Acid pantonenik (Vit.B5)4.2 mg
Riboflavin (Vit.B2)2 mg
Piridoksinë (Vit.B6)1.4 mg
Tiaminë (Vit.B1)1.4 mg
Cianokobalaminë (Vit.B12)1.4 mcg
mg - miligram,
mcg - microgram,
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “TwoBee – Albiolact”

LART