Zbritje

Twistshake – Teether (1m+)

498 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Twistshake – Teether (1m+)

Kruajtesja e dhëmbëve nga Twistshake është e prodhuar dhe ideuar me material të butë, i cili është ideal për masazhin e mishrave të dhëmbëve, përshtatur gjithashtu me dy sipërfaqe përdorimi. Forma e saj e bën më të lehtë për tu mbajtur në duart e vogla të fëmijës suaj.

Karaktersitikat:

 • Pa BPS
 • Pa BPA
 • Pa BPF
 • I sigurt për fëmijën dhe veten
 • E përshtatshme për fazën e parë të daljes së dhëmbëve tek foshnjat
 • Plastikë PP dhe TPE – material premium
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Twistshake

Mosha

Fëmijë

Sasia

1 copë

Ngjyra

Blu, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Twistshake – Teether (1m+)”

LART