Zbritje

Twistshake – Stainless Steel Food Container

2,884 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Twistshake – Stainless Steel Food Container

Kontenier inovativ ushqimi nga Twistshake është pajisja e duhur prej celiku inoks për fëmijën tuaj kudo që shkoni. E përshtatur për ta mbajtur ushqimin e fëmijës tuaj të ngrohtë ose të ftohtë deri në 10 orë. Përfshin gjithashtu një lugë e cila mund të paloset lehtësisht dhe është tepër praktike si dhe një dorezë e cila e bën më të lehtë mbajtjen e saj.

Karaktersitikat:

 • I përshtatshëm për fëmijën tuaj nga 6 muaj
 • Lajeni vetëm me dorë
 • Pa BPA

7350083127495

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Twistshake

Mosha

Fëmijë

Sasia

350ml

Ngjyra

Gri, Blu, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Twistshake – Stainless Steel Food Container”

LART