Zbritje

Twistshake – Shishe kundër kolikave (0m+)

744 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Twistshake – Shishe kundër kolikave (0m+)

Shishja kundër kolikave Twistshake parandalon dhimbjen e barkut të foshnjave me një valvul ventilimi dhe një mikser rrjetë. Gjithashtu mund të përgatitni formulën e foshnjës tuaj kur lëvizni apo udhëtoni. Struktura e saj e bën lehtësisht të pastrueshme dhe me dizajnin unik prej plastike e ruan gjatë nxehtësinë. Ka një formë të rrumbullakët dhe të butë që imiton gjidhënien dhe e bën më komode ushqyerjen e fëmijës suaj.

Karakterstikat:

 • Pa BPA
 • Përbërje nga plastikë PP cilësore
 • Dizajn unik
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Twistshake

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

180ml

Ngjyra

E bardhë, Jeshile, Bojqiell, Rozë, Lejla

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Twistshake – Shishe kundër kolikave (0m+)”

LART