Zbritje

Twistshake – Pjatë (6m+)

1,064 Lekë

(Twistshake Plate)

Përshkrimi i Produktit

Pjatat  Twistshake janë zhvilluar për të bërë kohën e ushqimit më të rehatshme dhe një eksperiencë të bukur. Pjesa e poshtme parandalon rrëshqitjen nga tavolina. Kapaku e transformon në një kuti ushqimi të përshtatshme për udhëtim ose për ruajtje.

 • Pa BPS, BPA dhe BPF: i sigurtë për fëmijën
 • Pjatë e rregullt: për të githë ushqimet e shijshme që doni!
 • Plastikë PP dhe TPE: material premium
 • I sigurtë për mikrovalë dhe lavapjatë: vendoseni në pjesën e sipërme
 • I përshtatshëm për fëmijë mbi 6 muaj

Info. Shtesë

Firma

Twistshake

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Blu, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Twistshake – Pjatë (6m+)”

LART