- 30%

Twistshake – Pacifier Clip

525 Lekë

Kapëse biberoni (0m+)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Twistshake Pacifier Clip

A priren të zhduken pa lënë gjurmë edhe biberonët e foshnjës suaj? Ne e kemi zgjidhjen. Kapëset e biberonit ju lejojnë juve dhe fëmijës suaj të dini gjithmonë se ku është biberoni dhe ta keni pranë.

 • Materiali: Poliestër
 • Pa BPA
 • Gjatësia: 25 cm

Udhëzime mbi përdorimin

Thjesht lidhni kapësen e biberonit në rrobat e fëmijës tuaj duke përdorur kapësen dhe më pas shtypni biberonin në skajin tjetër. Përshtatet si tek biberonët Twistshakes ashtu edhe tek shumë firma të tjera falë unazës së lëvizshme.

Firma

Twistshake

Mosha

0m+

Gjatesia

25 cm

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Twistshake – Pacifier Clip”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART