Zbritje

Twistshake – Orthodontic Pacifier (6m+)

528 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Twistshake – 2x Orthodontic Pacifier (6m+)

Biberoni gënjeshtar nga Twistshake është ideuar posacërisht për ti dhuruar qetësi dhe komoditet foshnjës tuaj duke i stimuluar nga afër ndjesinë e gjidhënies. Forma e saj e rrumbullakët i është përshtatur më së miri foshanjve, me 4 dalje ajri duke i ofruar ndjesi komforti dhe qetësie. Forma ortodontike e biberonit prej silikoni siguron zhvillimin e shëndetshëm të dhëmbëve të tyre.

 • Pa BPA
 • Pa BPS
 • Pa BPF
 • Silikon 100% i butë i cilësisë më të lartë
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Twistshake

Mosha

Fëmijë

Forma

Biberon

Sasia

2

Ngjyra

E bardhë/E zezë, Jeshile/Blu, Rozë/Lejla

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Twistshake – Orthodontic Pacifier (6m+)”

LART