Twistshake – Mini Cup (4m+)

(2 përshtypje mbi produktin)

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Twistshake – Mini Cup (4m+)

Mini Cup nga Twistshake është zgjidhja perfekte për fëmijen tuaj i cili sapo ka filluar të mësojë të pijë ujin dhe lëngjet vetë. Forma e saj parandalon derdhjet dhe njollat ​​e panevojshme kur fëmija juaj e kthen kupën poshtë. Dizajn ergonomik me doreza të buta i cili i ndihmon ata të mësojnë të pinë vetë. Pjesa e sipërme kthehet lehtë dhe gryka ka një shtresë të butë silikoni që mbështetet mirë në mishrat e dhëmbëve të fëmijës tuaj.

 • Pa BPA
 • Pa BPS
 • Pa BPF
 • Plastikë premium PP dhe TPE
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Twistshake

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

E bardhë, Gri, Jeshile, Bojqiell, Rozë

Sasia

230ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Twistshake – Mini Cup (4m+)
 • .

  ?

 • .

  Me duket shume funksional

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART