Zbritje

Twistshake – Kruajtëse dhëmbësh (2m+)

525 Lekë581 Lekë

(Twistshake Teether Cooler)

Përshkrimi i Produktit

Kruajtesja e dhëmbëve Twistshake është e prodhuar me material të butë, ideale për masazh të mishrave të dhëmbëve. Futeni në frigorifer para përdorimit.

 • Pa BPS, BPA dhe BPF: i sigurtë për fëmijën
 • Pajisje ftohëse që ndihmon zhvillimin e bebes
 • Shumë e lehtë
 • E përshtatshme për bebet mbi 2 muaj
 • Plastikë PP dhe TPE: material premium
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Twistshake

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

E bardhë, Mente, Blu, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Twistshake – Kruajtëse dhëmbësh (2m+)”

LART