Zbritje

Twistshake – Kokë biberoni kundër kolikave

Original price was: 750 Lekë.Current price is: 525 Lekë.

2x Anti-Colic Teat

Përshkrimi i Produktit

Twistshake – 2x Anti-Colic Teat

Biberoni Twistshake kundër kolikave imiton gjirin e nënës e cila e bën ushqyerjen me gji më të lehtë dhe të sigurt. Funksioni kundër kolikave kundërvepron me kolikun dhe lejon që qumështi të rrjedhë lirshëm. Pjesa e poshtme është e butë, në mënyrë që fëmija juaj të ndihet i sigurt gjatë ushqyerjes.

 • Pa BPA – E sigurt për fëmijën tuaj për ju
 • Silikon premium, super i butë

Info. Shtesë

Firma

Twistshake

Mosha

Fëmijë

Forma

Biberon

Sasia

2

Mosha e fëmijës

0m+, 2m+, 4m+, 6m+

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Twistshake – Kokë biberoni kundër kolikave”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART