Twistshake – Kid Cup (12m+)

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Twistshake – Kid Cup (12m+)

Twistshake Kid Cup është gota ideale për pijet apo smoothie-t e preferuar të fëmijës suaj, si në shtëpi ashtu edhe jashtë. Gryka e zgjatur parandalon rrjedhjen dhe rrëmujën e panevojshme. E disponueshme në disa ngjyra për t’iu përshtatur të gjitha shijeve të fëmijës suaj. Gjithashtu është e lehtë për ta mbatjur  në dorë, e përshatshme për ju dhe fëmijën tuaj. Gota mund të lahet dhe në lavastovilje.

 • Pa BPA – për sigurinë e fëmijës tuaj
 • Silikon i butë

Info. Shtesë

Firma

Twistshake

Mosha

Fëmijë

Sasia

360ml

Ngjyra

Bojqiell, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Twistshake – Kid Cup (12m+)”

LART