Twistshake – Gushore (4m+)

(Bibs)

Paketim me 2 copë

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Gushorja Twistshake është e prodhuar me plastikë të butë dhe të thellë që kap ushqimin që del nga goja e fëmijës. E prodhuar me material rezistent, gushorja do mbajë formën e vet dhe ushqimi nuk do dalë jashtë. Lidhësja e qafës mund të përshtatet sipas nevojave të fëmijës.

 • Pa BPS, BPA dhe BPF: i sigurtë për fëmijën
 • I lehtë për tu pastruar
 • Xhep i thellë që kap ushqimin
 • Rripi i qafes i përshtatshëm për çdo moshë
 • I përshtatshëm për fëmijët mbi 4 muaj
 • I sigurtë për lavapjatë: vendoseni në pjesën e sipërme
 • Plastikë PP dhe TPE
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Twistshake

Mosha

Fëmijë

Mosha e fëmijës

4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12+

Sasia

2

Ngjyra

Blu, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Twistshake – Gushore (4m+)”

LART