Twistshake – Lugë ushqimi (4m+)

(Feeding spoon)

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Lugët e ushqimit Twistshake përshtaten në mënyrë perfekte me pjatat e thella dhe kavanozat. Të buta dhe ergonomike, që bebja juaj të familjarizohet me lugën.

 • Pa BPS, BPA dhe BPF : i sigurtë për fëmijën
 • Bisht i harkuar: i lehtë për përdorim në kavanoza dhe pjatë
 • I përshtatshëm për fëmijët mbi 4 muaj
 • I sigurtë për përdorim në lavapjatë: vendoseni në pjesën e sipërme
 • Material premium: plastikë PP dhe TPE
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Twistshake

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Blu, Rozë, Lejla

Sasia

3

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Twistshake – Lugë ushqimi (4m+)”

LART