Zbritje

Twistshake – Pjatë me ndarje (6m+)

(1 përshtypje mbi produktin)

1,155 Lekë

(Twistshake Divided Plate)

Përshkrimi i Produktit

Pjatat Twistshake janë zhvilluar për të bërë kohën e ushqimit më të rehatshme dhe një eksperiencë të bukur. Pjesa e poshtme parandalon rrëshqitjen nga tavolina. Kapaku e transformon në një kuti ushqimi e përshtatshme për udhëtim ose për ruajtje.

 • Pa BPS, BPA dhe BPF: i sigurtë për fëmijën
 • Pjatë e ndarë: që ushqimet mos të përzihen me njëra tjetrën
 • Plastikë PP dhe TPE: material premium
 • I sigurtë për mikrovalë dhe lavapjatë: vendoseni në pjesën e sipërme
 • I përshtatshëm për fëmijë mbi 6 muaj

 

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Twistshake

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Blu, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Twistshake – Pjatë me ndarje (6m+)
 • .

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART