Twistshake – Crawler Cup (8m+)

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Twistshake – Crawler Cup (8m+)

Twistshake Crawler Cup është kupa e përsosur për t’u përdorur kur fëmija juaj ka mësuar të pijë për vetë dhe nuk ka më nevojë për doreza anash për të kapur kupën. Forma e saj parandalon derdhjet dhe njollat ​​e panevojshme. Kjo kupë sjell një risi, e cila mund të krijoje pije apo smoothie-t e preferuar të fëmijës suaj. Mjafton të përzieni ujin me frutat apo përbërësit me të cilët dëshironi të krijoni pijen e parapëlqyer. Mikseri në kupë shtyp frutat dhe krijon një pije frutash të shijshme dhe të shëndetshme. Lahet lehtësisht në lavastovilje.

 • Pa BPA – E sigurt për fëmijën tuaj
 • Plastikë cilësore PP dhe TPE

Info. Shtesë

Firma

Twistshake

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Bojqiell, Rozë

Sasia

300ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Twistshake – Crawler Cup (8m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART