Twistshake – Click-Mat (6m+)

(1 përshtypje mbi produktin)

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Twistshake Clickmat është mbulesa perfekte mbi tavolinë kur ushqeni fëmijët tuaj. Mbulesa krijon vakum nën pjatë, duke e bërë të pamundur lëvizjen e saj. I përshtatshëm për të gjithë pjata dhe shishet Twistshake.

 • Pa BPS, BPA dhe BPF : i sigurtë për fëmijët
 • Material premium – mbulesë silikoni
 • I përshtatshëm për fëmijët mbi 6 muaj
 • I sigurtë për larje në lavapjatë: vendoseni në pjesën e sipërme
 • Kujdes! Twistshake Clickmat nuk duhet të përdoret në mikrovalë
 • Përmasat: 31cm x 18cm
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Twistshake

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

E bardhë, Mente, Rozë, Lejla

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  200%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Twistshake – Click-Mat (6m+)
 • Jublerta S.

  Është super praktike për ushqyerjen sidomos për fëmijët që lëvizin shumë gjatë ngrënies. 🥰🥰🥰

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART