Zbritje

Twistshake – Anti-Colic Glass Bottle (2m+)

1,680 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Twistshake – Anti-Colic Glass Bottle (2m+)

Shishja e qelqit me veprim anti-kolik nga Twistshake është bërë prej qelqi borosilikat që është ultra i qëndrueshëm dhe i lehtë. Shishja është projektuar ergonomikisht për tu kapur lehtësisht dhe për të mbrojtur duart e vogla nga nxehtësia. Kjo shishe është perfekte për foshnjën që ushqehet me gji, ndërkohë që kundërvepron me një valvul anti-kolike që parandalon ajrin e panevojshëm të arrijë në stomakun e foshnjës tuaj. Për shkak se shishja është bërë prej qelqi borosilikat, është gjithashtu rezistente ndaj gërvishtjeve. Mund të lahet në pjatalarëse, por rekomandohet që pjesët e tjera të lahen me dorë pasi mund të zbardhen në pjatalarëse.

 • Pa BPA
 • Pa PVC
 • Pa ftalate

Info. Shtesë

Firma

Twistshake

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Blu, Rozë

Forma

Shishe

Sasia

260ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Twistshake – Anti-Colic Glass Bottle (2m+)”

LART